SPMotoRacingTeam: майже ідеальний етап

#SPMotoMedia

Цього разу стався майже ідеальний, 3й етап #SBKUA,  для команди SPMotoRacingTeam:

Клас Superbike

Костянтин Пісарев змінив між етапами байк, кваліфікувався першим та фінішував з великим відривом. У черговий раз довів що за відсутності технічних перешкод конкурувати з ним на Чайці доволі важко.SPMotoRacingTeam: майже ідеальний етап

Клас Supersport

За півтора роки у команді #SPMOTORacing Даніель Калаш перетворився з юнака у справжнього чоловіка довівши це новим для себе темпом 1:20,03 та без перешкод взяв поул та закономірну перемогу

Клас Superstock 1000

Дмитро Сенчик відмінно провів підготовку до етапу , кваліфікувався першим у класі та третім у абсолюті, показав чудову боротьбу, фактично фінішувавши першим серед байків свого класу Stock 1000, але прикра помилка на старті додала йому пеналізацію +30 секунд і залишила без подіуму цього разу. Доля титулу для Дмитра буде вирішуватися на фінальному етапі у жовтні

Клас Аматор 600

На цьому етапі у перегонах дебютував Михайло Артюхов. Багато тренуючись зрозумів що вже готовий для дебюту, відчув боротьбу, адреналін та присмак шампанського на другому місті подіум

Щиро дякуємо усьому персоналу команди, що відпрацював на відмінно, усім партнерам та вболівальникам за підтримку, чекаємо фінальних перегонів сезону 2024 вже у жовтні